• Naši video uradci


 • Najnovije

 • Arhiva vijesti

 • Izlet djece Solina i Klisa u Zagreb

  Izlet djece Solina i Klisa u Zagreb

  Dvodnevna avantura će, vjerujemo ostati zauvijek u sjećanju djeci vrtića Škrinjica, Sunčica, Labud, Sveti Roko i Sveti Ante. Naime tijekom posjete Zagrebu, prošetali su Zoološkim vrtom, prespavali noć bez roditelja, bacili novčić u Manduševac, vozili se uspinjačom i tramvajom, sjedili uz A. G. Matoša, vidjeli jedinstvenu crkvu Sv. Marka, pomolili se u Kamenitim vratima i zapalili svijeću u Katedrali. Osim toga posjetili su Tehnički muzej „Nikola Tesla“, gdje su se spustili ispod zemlje i u pravom rudniku, pronašli drago kamenje. Impresionirali se velikim brojem izložaka i postali bogatiji za bezbroj novih informacija i priča o avionima, padobranu, podmornici, tramvaju kojeg su vukli konji, biciklu čiji je kotač veći i od najvišeg predškolca, svemirskoj letjelici i apisariju, nastanjenom živim pčelama. Bilo je to lijepo iskustvo, bogato doživljajima i njihovim odgojiteljicama, koje pomiču granice odgojno – obrazovnih procesa.

  Bez komentara

  Komentari su isključeni

  Ostavite komentar

 • Kalendar

  srpanj 2019
  P U S Č P S N
  « lip.    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
 • Arhiva Vijesti

 • Vijesti